Campanie de informare și colectare deșeuri de echipamente electrice și electronice

SEBEȘ RECICLEAZĂ !

Campanie de informare și colectare deșeuri de echipamente electrice și electronice

SÂMBĂTĂ – 27 februarie 2021, în intervalul orar 09.00 – 17.00

Cum puteți preda deșeurile electrice?

Apelând 0755 406 406 pentru ridicarea de acasă;

Completând formularul online: roecollect.ro/solicita-ridicare-deee;

Predându-le direct echipajelor mobile care vor circula prin municipiu și localitățile aparținătoare

 

Organizatorii campaniei :  E – Collect, Primăria Municipiului Sebeș, GreenDays

Vă reamintim că astfel de campanii vor fi organizate lunar, în ultima sâmbătă din lună.

 

🌿 Împreună pentru un viitor mai verde!

#viitorverde #ecollect #recicleaza

Scroll to Top