Anunț – ,,Înființare Centru de colectare prin aport voluntar”
Municipiul Sebeș, titular al proiectului ,,Înființare Centru de colectare prin aport voluntar” anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenția Pentru
Prima pagină » Primaria » Pagina 12
Municipiul Sebeș, titular al proiectului ,,Înființare Centru de colectare prin aport voluntar” anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenția Pentru
Click aici pentru a descărca documentația – str. Fântânele Click aici pentru a descărca documentația – str. Mircea cel Mare
Conform Legii nr. 269/2023, publicată în MO Nr. 916/11.10.2023, medicamentele expirate și/sau neutilizate provenite de la populația Municipiului Sebeș și localitățile limitrofe vor fi colectate
ANUNȚ Privind rezultatele finalizării procedurii de licitație publică având ca obiect atribuirea contractului de vânzare asupra unui teren în suprafață de 407 mp, înscris
Sebeșul colectează responsabil! Primăria Municipiului Sebeș informează cetățenii că sâmbătă, 24 februarie 2024, la Sebeș, se derulează o nouă campanie de conștientizare și educare a