ANUNȚ dezinfecție în zonele publice – 21.03.2020

ANUNȚ

În cursul după-amiezei de sâmbătă, 21 martie 2020, vor fi efectuate intervenții de dezinfecție în zonele publice din proximitatea Spitalului Municipal Sebeș, secției de Pediatrie și secției de Neurologie

Scroll to Top